Skocz do zawartości
Zdjęcie

Tworzenie interiorów i ich obsługa


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Wilhelm

Wilhelm

    Pick up the fucking phone!

  • Administrators
  • 14 postów

Napisany 10 December 2017 - 13:19

- Tworzenie interiorów -

 

 

Interior stworzyć może każdy, pod warunkiem że go na to stać i spełnia warunki regulaminu serwera. Pamiętaj że budynki stawiane i zarządzane

nie zgodnie z regulaminem serwera i działem odnośnie budynków, może zostać usunięty bezpowrotnie, a ty nie otrzymasz żadnego zwrotu.

Koszt stworzenia interioru to 12 000$ i na start składać się on będzie z 26 obiektów i możliwości zameldowania 4 osób. W późniejszym czasie możecie go rozwinąć do 117 obiektów i 36 osób możliwych do zameldowania. 

 

 

By stworzyć interior wystarczy stanąć plecami do drzwi/wjazdu budynku który chcemy zająć i wpisać komendę /stworzdrzwi w przypadku zwykłego lokalu jest to odstęp od drzwi szerokości pojazdu w przypadku garażu jest to jedna długość samochodu. Po odpowiednim ustawieniu się

naszej postaci i wpisaniu komendy wybieramy jedną z ikon która ma przedstawiać nasz lokal. 

 

Spoiler

 

 

Jeżeli już wybraliśmy naszą ikonkę akceptujemy nasz wybór, pojawi się nam informacja jak na obrazku poniżej co powinniśmy zrobić dalej. Jeżeli dobrze stoimy jak to jest opisane powyżej plecami do drzwi/bramy i w odpowiedniej odległości wyśrodkowani, korzystamy z komendy /stworzdrzwiwejscie

 

 

Spoiler

 

 

 

Jeżeli spełniamy wskazówki i regulamin w kolejnym kroku jak na obrazku poniżej akceptujemy nasz świadomy wybór.

 

 

Spoiler

 

 

Następnie klikamy po przeczytaniu kolejnych informacji na temat tworzenia naszej podłogi interioru jak i samego interioru wskazówek, opcję wyjdź.

 

Spoiler

 

 

Teraz nie martwcie się że nic się nie dzieje, kolejne wskazówki będziecie mieć na czacie. Użyjcie opcji skakania by ujrzeć waszą podłogę, jeżeli nie możecie jej kliknąć lub niechcący ją zapisaliście to nie martwcie się, skorzystajcie z komendy /podloga. Teraz musicie ustawić waszą podłogę dokładnie nad budynkiem który zajęliście lub wewnątrz. Możecie tego dokonać przesuwając ową podłogę wraz z waszą postacią na dach budynku czy też do środka. Pamiętajcie jednak by podłoga nie wystawała na ulicę z budynku od jego frontu czyli od 2 głównych stron budynku gdzie macie wejście. Po dokładnym ustawieniu podłogi zapiszcie ją za pomocą opcji zapisu na krzyżyku edycji. Pamiętajcie że podczas edycji możecie się poruszać waszą postacią za pomocą przytrzymania klawisza SPACJA.

 

Spoiler

 

 

Po ustawieniu podłogi i jej zapisaniu wybieramy miejsce w którym będą się znajdować drzwi do wyjścia z lokalu. Tworzymy je na takich samych warunkach i zasadach jak tworzyliśmy wejście z zachowaniem odpowiednich odstępów i staniem plecami do drzwi. Następnie wpisujemy komendę /stworzdrzwiwyjscie.

 

 

Spoiler

 

 

Następnie czytamy kolejne dwa komunikaty pytające nas o wszystkie kroki oraz informujące nas o postępach i możliwości edycji wszystkiego jeżeli się pomyliliśmy lub rozmyśliliśmy. Jeżeli jednak zaakceptowaliśmy owe komunikaty, wyświetli się nam opcja wpisania nazwy naszego lokalu. W obecnej chwili powinien on mieć nazwę z dopiskiem Remont. Nazwę możemy zmienić w każdej chwili. 

 

Spoiler

 

Jeżeli wybraliśmy już nazwę i ją zaakceptowaliśmy to nasz lokal już został ukończony i poprawnie postawiony.

 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

- Obsługa interiorów -

 

- Zamykanie drzwi /drzwi z

- Otwieranie drzwi /drzwi o

- Edycja muzyki, opisu, sprzedaż budynku, przypisanie do biznesu, zameldowanie i wymeldowanie /drzwi w miejscu wejścia lub wyjścia.

- Zwiększanie paczki obiektów i limitu zameldowania, użycie odpowiedniego przedmiotu do tego przeznaczonego w środku interioru. Przedmiot ten

można uzyskać od nadzoru budowlanego, z opcji premium lub z urzędu miasta.


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników